TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 5.22
  • 5.18
  • 5.52
  • 5.38

Aktualności

KOLEJNY WIELKI SUKCES - MARIUSZ SZEWCZYK DRUGI RAZ NAJLEPSZY W POLSCE!!!

Data dodania: 24 wrzesień 2017, Niedziela / Ilość wyświtleń: 2792

Najlepsi mechanicy 2017 roku są w południowej Polsce, a najlepszym fachowcem branży osobowej jest kierownik naszego warsztatu Mariusz Szewczyk!!!

23 września zostały rozegrane finały ogólnopolskiego konkursu Mastermechanik 2017. Zawody te zorganizowała największa na polskim rynku motoryzacyjnym firma Inter Cars S.A.. Konkurencja była bardzo duża, gdyż w eliminacjach startowało ponad 2000 uczestników. Po przejściu półfinału teoretycznego do ścisłego grona finalistów zakwalifikował się między innymi nasz pracownik. Zadania praktyczne zostały rozegrane na stoiskach dostawców podczas XVI Targów Motoryzacyjnych Inter Cars, które odbywały się na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Niewielu jest takich zawodowców w naszym kraju, którzy wygraliby dwa lub więcej ogólnopolskich konkursów dla mechaników. Ja wiem o trzech takich talentach - Łukasz Bogus z Kamieńca Ząbkowickiego, Jacek Bagiński z Kołobrzegu oraz właśnie Mariusz. Znam wszystkich osobiście i wiem ile pracy wkładają, aby odnieść sukces. Ciągłe doszkalanie się, dziesiątki szkoleń, bezustanne przeglądanie internetu w poszukiwaniu nowinek. A pamiętać trzeba o jednym - w konkursie uczestniczyli najlepsi z najlepszych. Rangi konkursowi dodaje jego organizator - największy w Polsce dystrybutor części i wyposażenia warsztatowego czyli Inter Cars S.A..

Brawo Mistrzu!