TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 5.22
  • 5.18
  • 5.52
  • 5.38

Aktualności

Nowe otwarcie Delikatesów !!!

Data dodania: 3 grudzień 2011, Sobota / Ilość wyświtleń: 6751

Zapraszamy serdecznie naszych Klientów na OTWARCIE NASZEGO SKLEPU DELIKATESY POD FIRMĄ HITPOL !!!
Minęło już ponad osiem i pół roku od czasu, gdy 13 lutego 2OO3 roku, w przeddzień Walentynek, otwieraliśmy hucznie nasze Delikatesy. Za te wspólne chwile bardzo dziękujemy Naszym Klientom i specjalnie dla nich postanowiliśmy się ulepszyć. Sami oceniliśmy sytuację i po wnikliwej analizie postanowiliśmy powiększyć nasz sklep oraz jego asortyment.

Gwarancją dobrych cen jest przystąpienie do sieci handlowej. My wybraliśmy sieć Hitpol - młodą, lecz bardzo dynamiczną i ciągle rozwijającą się grupę średnich sklepów samoobsługowych, która z roku na rok zyskuje coraz więcej rynku w południowej Polsce. Obecność w sieci daje same plusy - lepsze ceny dla klientów, ciągłe promocje towarów, gazetki z produktami w niskich cenach, karty stałego klienta. To wszystko jest możliwe i rentowne tylko w sieci handlowej.
Mamy nadzieję, że nasz nowy wizerunek spodoba się Naszym Klientom. Zapraszamy na otwarcie w najbliższą sobotę, tj. 10 grudnia 2011 roku. Mamy dla pierwszych Klientów niespodzianki, natomiast przez cały dzień będzie u nas bardzo świątecznie.

Z A P R A S Z A M Y !!!