TV Podhale
facebook
Aktualne ceny paliw
  • 5.22
  • 5.18
  • 5.52
  • 5.38

Aktualności

WIELKI SUKCES FIRMY NA OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MECHANIK ROKU 2011 !!!

Data dodania: 20 czerwiec 2011, Poniedziek / Ilość wyświtleń: 5721

Wielkim sukcesem dla naszej firmy okazała się kolejna edycja Mechanika Roku - imprezy organizowanej przez firmę Fota S.A. przy wsparciu takich firm jak Castrol, ATE, Febi, Bosch, Mann Filter. W tym roku patronat medialny nad konkursem objęła telewizja TVN Turbo i wkrótce w Raporcie będzie można oglądnąć reportaż z imprezy, a będzie co oglądać. Kierownik warsztatu - Pan Mariusz Szewczyk dokonał czegoś niemożliwego - stanął na podium po raz trzeci z rzędu. Wszystko zaczęło się osiem lat wcześniej, gdy startował w konkursie po raz pierwszy, by po latach pracy, nauki i zbierania doświadczeń osiągnąć kolejny wielki sukces - drugie miejsce wobec trzeciego rok wcześniej i również drugiego w 2009 roku.

Formuła konkursu nie uległa wielkiej zmianie. Wszystko zaczęło się w marcu br. od wypełnienia pierwszego testu przez internet. Kolejne testy także poszły doskonale. To, w połączeniu z dużymi zakupami w firmie Fota S.A. dało przepustkę do półfinału oraz finału odbywającego się od 16.06 do 18.06. br. w Kołobrzegu. Trzeba przyznać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Na uczestników konkursu czekały różne atrakcje - jazda na skuterach wodnych, motorówce, bananie, nauka tańców latynoamerykańskich, kurs skręcania cygar oraz udział w filmie, który tworzyli sami uczestnicy. Nam przypadł udział w melodramacie, który oglądnąć będzie można wkrótce w siedzibie firmy.

Dziękujemy organizatorom za stworzenie na prawdę wielkiego konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Za rok jubileuszowa, dziesiąta edycja konkursu, na którą z pewnością będziemy starali się zakwalifikować.
Na koniec pragniemy wyrazić podziękowania dla Pana Oskara Pieprzaka - dobrego kompana, który towarzyszył nam już drugi raz w konkursie i także tym razem przyniósł szczęście. Dzięki Oskar także za to, że zająłeś się godnie Hubim i Rivaldo oraz, że pomogłeś nam w bezpiecznym powrocie do domu.